Oferta - Usługi

Pozycjonowanie Stron

Pozycjonowanie stron ma na celu zdobycie jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Pozycjonowanie sklepu internetowego charakteryzuje się szczególnym naciskiem na strukturę podstron i oryginalność podpisu każdego z produktów. Do tego rozwiazywanie problemów z indeksacja produktów np z powodu paginacji.

Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie lokalne ma na celu zdobycie jak największej widoczności względem konkurencji w regionie lub mieście.

Optymalizacja Stron

Optymalizacja stron ma na celu optymalizacje zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja Wydajności

Optymalizacja wydajności polega na dopracowaniu od strony technicznej strony internetowej tak aby była jak najszybsza i jak najmniej obciążająca dla słabszych urządzeń jak starsze telefony.

Optymalizacja Struktury

Zapewniamy stworzenie odpowiedniej struktury strony i optymalizacje architektury informacji, tak aby umożliwić robotom wyszukiwarek jej indeksację.

Marketing Treści

Marketing treści polega na zdobywaniu klientów i pozycji w internecie dzięki wysoko jakościowym treściom. Kolejnym benefitem z niego płynącym jest kreowanie wizerunku naszej firmy jako eksperta w branży.

Modyfikacja Strony WWW

Zgodnie z życzeniem klienta wdrażamy nowe funkcjonalności na strony internetowe, zajmujemy się również opieką serwisami internetowymi i sklepami.

Audyt SEO

Audyt stron ma na celu wskazanie wszelkich błędów związanych ze stroną, związanych z SEO i optymalizacją i wskazania jak je naprawić.

Link Building / Link Audit

Link building ma na celu zdobywanie wartościowych linków do naszej witryny internetowej. Link audyt ma za zadanie zbadanie jakie linki należy usunąć ze względu na ich szkodliwość, lub jakie należy naprawić.